Je známá věc, že barvy ovlivňují naši náladu a vyvolávají v nás různé emoce. Je to dáno přirozeným vývojem člověka, během kterého jsme se naučili barvy v přírodě rozpoznávat a spojovat si je s určitou situací, na kterou náš mozek dodnes reaguje. A tak přestože každý vnímá odstíny barev trochu jinak, některé asociace máme všichni stejné. Žlutá nám evokuje slunce, červená oheň, hnědá dřevo, zelená trávu a modrá nebe. Přeneseně tedy v každé barvě vnímáme nějaký její předobraz, a na ten emočně reagujeme…radostí, klidem, aktivitou, smíchem, uvolněním.

Není tedy divu, že barvy jsou klíčové pro vytvoření harmonického interiéru. O tom, jak barvy v interiéru používat v náš prospěch, existuje celá řada teorií. Já je ve svých návrzích používám a chci se s vámi o své poznatky a praktické zkušenosti podělit. Proto jsem se spojila s krásným showroomem Závěsy-interiér a připravily jsme pro vás workshop Barevná terapie pro váš interiér. Barvy totiž v interiéru nejlépe vyniknou zejména na textilu a tapetách, a na ty je showroom specialista.

Nečekejte ale žádnou přednášku, workshop je spíše neformálním, interaktivním a příjemným setkáním. Konečně, přijďte se přesvědčit sami. ?