NÁVRH INTERIÉRU

Plánujete rekonstrukci, renovaci nebo nové bydlení, ale nevíte, jak na to?
Chystáte se na vytvoření nového bydlení a chcete si dopřát profesionální péči a pomoc se zařízením interiéru?
Potřebujete přizpůsobit dětský pokojík novým potřebám dětí?

Koncepční návrh interiéru standardně obsahuje:

  • Varianty dispozičního uspořádání v půdorysu a 3D pohledech
  • Barevně-stylový koncept a ukázky barevných kombinací
  • Katalog nábytku a zařízení a/nebo nákresy nábytku na míru

Cena návrhu se pohybuje od 15.000,- Kč za místnost (pokud je součástí kuchyňská linka cena je 20-25.000,- Kč). Pro každou zakázku vždy stanovuji cenovou nabídku dle rozsahu a potřeb, a to po úvodní schůzce v rozsahu cca 1 hodiny. Cena za úvodní schůzku je zahrnuta v ceně návrhu.

Příklad dokončeného projektu:

Návrh obývací místnosti s kuchyní, 40 m2

Paní Kateřina s manželem zakoupili nový byt v developerském projektu na kraji Prahy a rozhodli se jeho zařízení řešit komplexně, od podlahy po zastínění oken. Jelikož byt byl v průběhu zakázky ve fázi stavby, bylo také kritické splnit požadavky developera na včasné dodání všech podkladů pro klientské změny. Domluvili jsme se tedy na vypracování koncepčního návrhu pro obývací místnost s kuchyní.

Rozsah zakázky:

  • Varianty uspořádání zón a zařízení místností v půdorysech a 3D pohledech
  • Barevně-stylový koncept, včetně výběru materiálů a barev v showroomech
  • Katalog nábytku, osvětlení, textilu a dekorací s cenami a parametry
  • Návrh nábytku na míru

Cena: 28.000,-
Trvání zakázky: 8 týdnů

Soňu známe z dřívějška, takže jsem jí věřila a nechala jsem jí víceméně volnou ruku. Spolupráce splnila očekávání, už první návrhy se nám líbily. Ocenili jsem zejména to, že nám Soňa vyhledala všechny výrobky a my jsme pak během jednoho víkendu pořídili nebo objednali vše najednou. Dodnes jsme se Soňou v kontaktu, vždy nám ochotně poradí i s drobnostmi.

DALŠÍ SLUŽBY

O MNĚ

Zažili jste ten pocit, kdy jste na určitém místě cítili „tady jsem správně, tohle je přesně místo pro mě“…? Tak byste se měli cítit každý den tam, kde trávíte svůj čas…spokojeni a sami sebou. Mým cílem je vám pomoci takové místo stvořit.

Ačkoli si to často neuvědomujeme, náš životní prostor v nás vyvolává různé emoce. Jistě víte, že do některých prostor se vracíte rádi a jinam se vám znovu již nechce.

Mým cílem je s vámi vytvořit takový životní prostor, do kterého se budete rádi vracet.

Mé celoživotní nadšení pro krásu, design a zařizování harmonického bydlení mě v roce 2012 odvedlo od kariéry v bankovnictví ke studiu interiérového designu na pražské DesignŠkole a od té doby se navrhování interiérů stalo mou vášní.

Značku S4U jsem založila v roce 2016 a za dobu fungování jsem vytvořila desítky návrhů a stála u realizace zhruba třetiny z nich. Při práci uplatňuji nejen znalosti z oboru, ale i zkušenosti ze své předchozí pracovní praxe. Ve svých návrzích vytvářím interiéry, jejichž styl odráží osobnost majitele a kde se design snoubí s funkčností.

PROJEKTY

KONTAKT

+420 604 510 228

Jankovcova 94
170 00 Praha 7