O mě 2022-03-25T10:54:43+00:00
sona markova s4u interier design

Zažili jste ten pocit, kdy jste na určitém místě cítili „tady jsem správně, tohle je přesně místo pro mě“…? Tak byste se měli cítit každý den tam, kde trávíte svůj čas…spokojeni a sami sebou. 

Mé celoživotní nadšení pro krásu, design a zařizování harmonického bydlení mě v roce 2012 odvedlo od kariéry v bankovnictví ke studiu interiérového designu na pražské DesignŠkole a od té doby se navrhování interiérů stalo mou vášní.

Mým cílem je pro vás vytvořit takový životní prostor, kam se budete rádi vracet.

Ráda kombinuji různé materiály a povrchy, aby výsledek působil zajímavě a nadčasově. Baví mě používat neotřelé prvky, které interiéru dodají šmrnc.

Značku S4U jsem založila v roce 2016 a za dobu fungování jsem vytvořila desítky návrhů a stála u realizace zhruba třetiny z nich. Při práci uplatňuji nejen znalosti z oboru, ale i zkušenosti ze své předchozí pracovní praxe. Ve svých návrzích vytvářím interiéry, jejichž styl odráží osobnost majitele a kde se design snoubí s funkčností.

SPOKOJENÍ KLIENTI

Spolupráce s designérkou jsem se zprvu obávala, ale díky ní se mi podařilo si utřídit myšlenky ohledně mého bytu. Díky jejímu propojení místností je můj byt naprosto dokonalý a větší!

Lenka B.

Průběh celé spolupráce se Soňou byl úplně úžasný. Nejvíce se mi líbilo, jak mě nechala vysdílet mé představy, na kterých pak stavěla možnosti úpravy bytu. Mohu ji vřele doporučit.

Monika T.

Soňa přišla s řadou nápadů, jak prostor využít efektivně, už první návrh se nám i synovi líbil. Ocenili jsme také to, že nám vyhledala všechny výrobky a my jsme pak během jednoho víkendu pořídili vše najednou.

Katka S.

Soňa má skvělý přístup a spoustu nápadů!

Klára S.

Práce paní Markové a jejích spolupracovníků ve velké míře přispěla k tomu, že se nám bydlí moc příjemně.

Alena M.

Paní Marková je spolehlivá a kreativní.

Kateřina L.

Soňu rozhodně doporučuji! Je precizní, spolehlivá a má skvělé nápady. Podařilo se jí zhmotnit můj sen a přesně se trefila do mého stylu. Její služby se rozhodně vyplatí!!!

Lenka M.