O mě 2020-05-12T21:44:56+00:00
sona markova s4u interier design

Zažili jste ten pocit, kdy jste se rozhlédli kolem sebe a řekli si: „tady jsem správně, tohle je přesně místo pro mě“…? Tak byste se měli cítit každý den tam, kde trávíte svůj čas…spokojeni a sami sebou. Mým cílem je vám pomoci takové místo stvořit.

Prostředí, ve kterém trávíme čas, nás ovlivňuje více, než se může zdát. Barevné a prostorové uspořádání interiéru ovlivňuje naši náladu a výkonnost.

Ačkoli si to často neuvědomujeme, náš životní prostor v nás vyvolává různé emoce. Jistě víte, že do některých prostor se vracíte rádi a jinam se vám znovu již nechce. Mým cílem je pomoci vám vytvořit takový životní prostor, do kterého se budete rádi vracet.

Mé celoživotní nadšení pro krásu, design a zařizování harmonického bydlení mě v roce 2012 odvedlo od kariéry v bankovnictví ke studiu interiérového designu na pražské DesignŠkole a od té doby se navrhování interiérů stalo mou vášní.

Ve svých návrzích vytvářím interiéry, jejichž styl odráží osobnost majitele, v nichž se design snoubí s funkčností, a které jsou v souladu s prostorem a okolním prostředím.